Herkese merhaba,
 
Dün sonuçlanan yaptığımız ankette, üyelerimiz için nasıl indirimli/faydalı çalışmalar yapabiliriz diye sormuştuk. Bu kapsamda çıkan sonuçlara göre en yüksek oy sıralaması aşağıdaki gibi oldu:

1. Karavana Bağlı Tente&Tente Odası
2. Dizel Isıtıcı
3. Kamp Masası&Sandalyeleri
4. 12 V Kamp&Karavan Buzdolabı
5. Karavan-Römork Üstü Çadır
6. Portatif Taşınabilir WC&Duş Kabini
7. Taşınabilir Ocaklı Kamp Mutfağı
8. Portatif Beyaz&Gri Su Deposu
 
  • Bu noktada, en yüksek oyu alan Karavana Bağlı Tente/Odası konusunda Şubat ayından itibaren teklifler alınacaktır. Ancak teklifler alınmadan önce hem marka araştırması paylaşılacak hem de hangi boyutlar ile ilgili çalışma yapılabilinir diye sorulacaktır.
 
  • Dizel ısıtıcı çalışması, mevcut sponsor anlaşmamız bittikten sonra yaz sonu yapılacaktır.
 
  • Kamp Masası/Sandalyeleri ile ilgili de yine Mart ayında araştırma yapılacak ve indirim talep edilecek firmalar çıkarılıp, paylaşılacaktır.
 
  • 12 V Kamp/Karavan Buzdolabı ile ilgili de Nisan ayında yine firmalar çıkarılarak, görüş alınacaktır.
 
  • Karavan/Römork üstü çadır konusunda, bu çalışmayı burada yapıp yapmama konusunda tereddütlerim var. Bu sebeple yine yukarıda belirttiğim gibi Obitta Yaşam Römorkları Kulübü (750 Kg Altı - O1 Sınıfı) ne bu çalışmayı taşıyabilirim.
 
  • Portatif taşınabilir duş kabini ile ilgili hali hazırda bir firmamız var. Ancak ürünlerin taşınabilirliği konusunda endişem var. Bu yüzden firmadan biraz gelişim bekliyorum. Nisan ayında yine konuşup son duruma göre özel bir fiyat alıp duyurabilirim. (Şuan ülkemizde garantili yapan başka bir firma yok.)
 
  • Taşınabilir kamp mutfağını ben kendime aldım. Firma sahibi seri üretime geçtiğini söyledi. Özellikle karavanda değil de dışarıda Ocak&Evye ihtiyacı olan üyelerimiz için ideal. Şubat ayına kadar Kulübümüze özel indirimli fiyatları bize dönecek. Takip ediyor olacağım.
 
  • Portatif Beyaz&Gri Su Deposu konusunda da araştırmalarım var. Bitirince yine görüş paylaşacağım. Bunun için süre vermiyorum.
 
 
Çalışmalardan faydalanmak isteyen üyelerimiz:
Anlaşılan Firma Yetkilisi ya da Bana (Firma ile anlaşmaya göre) üyelik numaranızı bildirip, ürünü alacağınızı bildirmeniz yeterlidir. Bu şekilde mevcut  standart fiyat üzerinden indirim oranınız düşürülerek ödeme yapmanız sağlanacaktır.
 
Yine bu çalışma ile paralel olarak Kulübümüz adına kartvizitler bastık. Bu kartvizitler üzerine de üyelik numaranızı yazabileceğiniz alan bulunmakta. Özetle indirim kartı olarak kullanabileceksiniz. Bu şekilde Kulübümüzden somut olarak size fayda sağlanmış olacak...
 
Detayları yukarıda belirttiğim gibi dönem dönem paylaşırım.
 
Bizi takip etmeye devam edin 🙂