Herkese Selamlar,

Çok kez duyurduğumuz yapılanmamız kapsamında, hem Kulübümüzün masraflarını karşılama hem de üyelerimize indirim sağlama adına sponsorluk anlaşmaları yürütmekteyiz. Bu kapsamda yaptığımız son anlaşma, Faruk Usta Çeki Demiri - LPG Tank Servisi ve NK Karavan Ege Bölge Baş Bayisi oldu.

Faruk Usta ile aylar önce İzmir'de sanki ağız birliği etmişcesine aynı fiyatı veren yılların çeki demiri firmalarına tepki göstermem ile internette aramaya yaparak kendisini bulmam ile tanıştık. Diğer firmaların aynı fiyatlarından düşük ve tam istediğim gibi bir fiyat verdi. Sonrasında gidip montaj yaptırdığımda Ustası gerçekten orjinal ve sorunsuz bir montaj yaptı. Sonrasında TSE süreçlerinde yine kendisi ilgilendi. 5 dakikada TSE'den ayrılarak süreci tamamlamamı sağladı. Sonra ruhsat değiştirme de işi bilmez Noter'lerin beni Araç Muayeneye göndermesi üzerine yine kendisi telefondan müdahale etti. Ve Noter'de de sorunumu çözdü.

Sonuç olarak yaptığı işçilik ve hizmetten çok memnun kaldım. Kulübümüzde üyelerimiz çeki demiri ile ilgili de bir indirim çalışması yapmamı söyleyince hemen aklıma kendisi geldi. Konuştuk ve 1 yıl boyunca Kulübümüzün sponsoru olmayı kabul etti. Ve ayrıca yine Kulübümüz için yürüttüğümüz indirim çalışması kapsamında Kulübümüzden yönlendirdiğimiz üyelerimize "Çeki Demiri" hizmetinde standart uyguladığı fiyatlama üzerinden %10 indirim yapmayı da kabul etti. Bu anlamda destekleri için kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Kendisi ile yaptığımız anlaşma, her türlü araca çeki demiri hizmetini, karavanlar için LPG tank montajı hizmetini ve yeni faaliyeti olarak yürüttüğü NK Karavan'ın Ege Bölge Baş Bayisi hizmetini kapsıyor. Bu anlamda Kulübümüzde reklamlarda verecek.

Bu kapsamda Türkiye'nin herhangi bir yerinde çeki demiri taktırmak istiyorsanız, kışında kalacağınız karavanınıza LPG tankı yaptırmak istiyorsanız ve İzmir/Ege Bölgesinde NK Karavan ilgimi çekti, bana kim bilgi verebilir diyorsanız, kendisini istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çeki Demiri konusunda Kesin karar verdiğiniz de indirim almak için Web Sitemize girip, online olarak giriş yapıp üyelik numaranızı bana sorabilir ve benim yönlendirmem ile hali hazırda verdiği avantajlı fiyatları üzerinden %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Faruk Usta Karavan & Çeki Demiri & LPG Tank Servisi

0232 478 13 13 - 0546 271 08 20

www.farukustakaravan.com (Web sitesi yakında faaliyete geçecek.)