Bir avuç doğa aşığı, karavan sevdalısı ve dalgıç…

Biz sadece yeşili ve maviyi severleriz...

Biz kim miyiz?

 

Burak DEMİRAL - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Kulüp Editörü

9 Temmuz 1987 tarihinde nefes almaya başladım, ve şimdi evli ve 2 yaşında bir çocuk sahibi olarak yeşil ve mavi tutkusu ile nefes almaya devam ediyorum.

Banka Sigortacılığı, Bankacılık, Dış Ticaret, Kamu İlişkileri… Evet bunlar çalıştığım branşlar... Şimdi yeni iş arayışında hayata yeniden başlıyorum.

İngilizce Ekonomi, Yandal İngilizce İşletme Bölümleri, Hollanda’da Kuzey Avrupa Yönetim Tarihi üzerine Erasmus programı ve İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı bitti.

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü son sınıfta mezuniyetimi beklerken, bir yandan da İşletme Yönetimi üzerine Doktora’ya hazırlanıyorum.

Doğa ve Deniz dışında, okumayı, araştırmayı, elektronik müziği, kısa hikayeler yazmayı ve ilişkisel analizler kurmayı seviyorum.

Şimdi…

Bir karavan sevdası başladı ama aileye yayılamadığı için, doğa ve deniz aşkını ufak bir tekne ve araç üstü çadır konseptiyle gerçekleştirme hayali kuran birisi oldum.

Umuyorum en kısa sürede hayallerime kavuşacağım.

Sevgilerimle...


Aşkın DEMİRER - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Kulüp Yöneticisi

1986 Ordu doğumluyum. Eğitimimi Endüstri Meslek lisesi elektronik bölümünden, Kocaeli Üniversitesi Kullar Kampusu Elektronik haberleşme bölümü 2. Sınıftan finale taşıdım. Evliyim ve dünyalar tatlısı iki kızım var. Kocaeli de ikamet ediyorum. Ekstrem sporları sevdiğim gibi Motor bisiklet kullanır, sualtı zıpkın avcılığı ve uzun süreli yürüyüşler yaparım. Kesinlikle doğa aşığıyım. Uzun zamandır karavan ve kamp hayatına dair çeşitli araştırmalar yaptım. Bu çalışmanın tüm detaylarını ve tüm bilgi birikimimi siz kamp tekne ve karavan sevdalıları ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Her köşesi cennet TÜRKİYEM’İ olabildiğince ve sizlerin de destekleriyle köşe bucak tanıtmak ve hep birlikte bu serüvene başlamanın verdiği hevesi ve mutluluğunun tarifini asla yapamam.
İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok.
Sorumluluğumuzun farkındayız.
Evet, maalesef yalnız değilsiniz. Bizler bir çok şeyden feragat ederek sizler için her bütçeye uygun, kullanım kolaylığı olan ve bir çok işinize yarayacak ürün ve ürünleri tüm detayları ile sunmak için burada olacağız.
Sizler ile yapacağımız fikir alışverişi zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde olarak sizler ve ekip arkadaşlarımızla hem iş hem de bireysel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Sık sık not aldığımız taze fikirlerimiz var ve bunu sizler ile olan platformumuza fazlasıyla katkıda bulunacağını ve sizlere her alanda katkı sağlayacağınıza eminiz.

Bu doğrultuda sizler ile birlikte çalışmanın ve birlikte üretebilmenin duygusu ile sizler ile çok iyi bir takımı olacağımızı düşünüyorum.

Sevgi ile kalın.


Tuncay BATTAL - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Kulüp Yöneticisi

Ben Tuncay.

Doğa ve kamp aşığı biriyim. Uzun zamandır kamp hobisi ile ilgileniyorum. Bisiklet ile şehirler arası turlar yapıp, yine çadır kamp şeklinde konaklıyorum. 

Kış ve orman kampları ise favorim. Bunun dışında sıkı bir kahve tutkunuyum.

Son 1-2 yıldır ise kamp hobisini karavan ile daha üst seviyeye çıkarmak isteyen ve bu amaç ile araştırmalar yapan kendi çapında kampçı gezgin biriyim. Asıl mesleğim ise denizcilik.

Bunların hepsini topladığımızda kamp, tekne ve karavan benim için bir yaşam biçimi adeta 😇


Enis KARACA - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Kulüp Yöneticisi

Bir bankacı ve öğretmen çift olarak boş olan hafta sonlarımızı gezerek ve kamp yaparak değerlendirmeyi seviyoruz.

Ben çok önceleri kamp aktivitelerime başlamış olsam da evlendikten sonra da eşimle beraber ara vermeden bu aktivitelere devam ediyoruz. Zaman zaman bu kamp ve gezilerimize kedimiz müzeyyen de eşlik ediyor.

Ege bölgesinde yaşadığımız için genel olarak gezi ve kamp alanı seçimlerimiz çoğunlukla yine bu bölgede olsa da uzun tatillerde de Çanakkale ve Gökçeada favorimiz.

Uzun süreli bu tecrübelerimizden sonra anlık bir kararla karavan siparişi vererek yeni bir maceraya atılmış olduk. Zaman içinde karavan da gelince bu dar çevreyi daha fazla genişletmeyi, ülkemizin birbirinden güzel lokasyonlarının hepsini görmeyi amaçlıyoruz.